O firmie

Cześć!

North53 powstało z osobistej potrzeby gdy zorientowaliśmy się, że w produktach których używaliśmy, było 20 składników (syntetyki i znane substancje drażniące) i nie udało nam się znaleźć czystej, skutecznej alternatywy, zaczęliśmy szukać własnej drogi w pielęgnacji i zdecydowaliśmy, że nadszedł czas na stworzenie własnego n53. To, co zaczęło się na kartce papieru i pierwszych wysłanych maili teraz przekształciło się w czystą i minimalną markę do pielęgnacji, twarzy, ciała i włosów.

KIERUJ SIĘ INSTYNKTEM. WEŹ AZYMUT NA NORTH53.

Filozofia

Wierzymy w tworzenie najskuteczniejszych, czystych produktów. Wierzymy w proste składniki, które pochodzą z najlepszych miejsc na ziemi. Wierzymy w inspirację i edukację. Wierzymy również, że dbanie o siebie, to nie tylko rutyna, ale okazja, aby docenić i zadbać o siebie, umysł, ciało. Chodzi o projekt, rzemiosło, wspieranie lokalnych dostawców, sposób, w jaki jest wykonany, a co najważniejsze, jak się czujesz używając go.

Zrównoważony rozwój
i środowisko

Zależy nam na najczystszych produktach od początku do końca. Oznacza to, że dbamy tak samo o to, jak nasze produkty działają dla Ciebie, jak i o ich wpływ na planetę. Mamy minimalną ilość odpadów podczas produkcji (w zasadzie tylko wodę do sprzątania) i co ważniejsze, używamy wyłącznie szklanych butelek, słoiczków, które w 100% podlegają recyklingowi. Nasze produkty są wykonane tak, aby pozostawiały minimalny ślad dla naszej planety.

Opakowanie

Nie poprzestajemy na produkcie. Uważamy nasze opakowania za integralną część naszego produktu. Używamy butelek i słoików z ciemnofioletowego szkła Miron Glass, które nie tylko minimalizują odpady z tworzyw sztucznych, ale także chronią Twoje produkty w środku. Ciemnofioletowy kolor pomaga chronić przed szkodliwym promieniowaniem UV i światłem, które mogą uszkodzić składniki na poziomie molekularnym. Nie ma tu mowy o tanim plastiku.

Design

Inspirują nas rzeczy wokół nas i wierzymy, że dobry design wzbogaca Twoje życie. Design nie powinien być głośny. Powinien być przemyślany i celowy - wykorzystywać tylko to, co jest konieczne. Dobry Design uważamy za zaletę.